Dochodzenie odszkodowań

Kiedy napotykasz na trudności związane z uzyskaniem należnego odszkodowania, bo ubezpieczyciel nie chce wypłacić tyle, ile warty jest np. samochód albo wręcz odmawia wypłaty odszkodowania, nie wahaj się skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Czy wiesz, że tylko 1 % poszkodowanych dochodzi odszkodowania w sądzie? Nie bądź jak większość, bo to się nie opłaca. W sądzie zasądzane są często kwoty stanowiące dziesięciokrotność tego co proponuje ubezpieczyciel. Warto więc zlecić profesjonalnej Kancelarii prowadzenie sprawy i mieć to z głowy.

Wypadki drogowe - gruntowna analiza sprawy.

Spotkał cię wypadek, nie wiesz co masz robić w takiej sytuacji, wziąć mandat, przyznać się do winy lub walczyć w sądzie bo jednak uważasz, że nie była to twoja wina?

We wszystkich tych przypadkach warto skorzystać z pomocy profesjonalisty. Nasza Kancelaria Adwokacka prowadzi sprawy dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych oraz po wypadkach drogowych.

W przypadkach trudnych współpracujemy ze specjalistami od rekonstrukcji wypadków i doradzamy najlepsze rozwiązanie pod względem prawnym. Są prawne możliwości, które uchronią od ukarania, nawet jeśli jesteś sprawcą wypadku (nie tylko komunikacyjnego). Niekiedy warto podjąć walkę w sądzie, kiedy wątpliwości co do sprawstwa są duże. Można ochronić swoje prawo jazdy jak również zwyżki na ubezpieczeniu, szczególnie gdy kilka jest samochodów zarejestrowanych na jedną osobę.

Osoby pokrzywdzone również wymagają w takich przypadkach wsparcia i ochrony swoich praw. Pokrzywdzonym w postępowaniu karnym przysługują nawiązki i zadośćuczynienia, o które warto powalczyć z uwagi na kosztowny proces leczenia. Kwoty te należą się pokrzywdzonym w wysokości uzależnionej od uszczerbku na zdrowiu i długości leczenia.

Obsługa doświadczonego adwokata zapewni odpowiednią reprezentację i ochronę prawną, aby sprawa ta nie spędzała snu z powiek i zajmowała czasu, który można by spożytkować na swoje potrzeby.

dochodzenie odszkodowań, wypadki drogowe

Odszkodowania po wypadkach drogowych - co proponujemy

Nasza Kancelaria współpracuje z klientami w kwestii uzyskania dla nich odpowiedniego odszkodowania. Jesteśmy w stanie pomóc osobom, które oczekują odszkodowania za utracone rzeczy w wypadku komunikacyjnym, a także zdarzenia losowe w postaci zalania, kradzieży czy innych działań powodujących uszczerbek na ich dobrach materialnych czy zdrowiu.

Klienci, którzy są zainteresowani współpracą z naszą Kancelarią mogą otrzymać wsparcie w postaci przygotowania odpowiedniej dokumentacji, pozwalającej na uzyskanie stosownego odszkodowania. Nasza pomoc skutkuje uzyskaniem ich w krótkim czasie.

Zadośćuczynienie po wypadku drogowym

Współpraca z naszym klientem polega również na pomocy prawnej dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, których efektem był poważny uszczerbek na ich zdrowiu lub śmierć bliskiej osoby. Prowadzone działania są zgodnie z literą prawa. Staramy się uzyskać dla klienta  adekwatne zadośćuczynienie za doznane krzywdy.

Każdy zgłaszający się do nas poszkodowany, może otrzymać wsparcie prawne w procesie dochodzenia roszczeń o naprawienie szkód powstałych w trakcie wypadku komunikacyjnego.

Zapewniamy dokładne przeanalizowanie dokumentacji, dotyczącej zdarzenia i skuteczne egzekwowanie od sprawcy wypadku i Ubezpieczyciela stosownych należności finansowych. Nasza pomoc prawna w tym zakresie opiera się na doskonałej znajomości tematyki i umiejętności skutecznego prowadzenia tego typu spraw.

Dochodzenie odszkodowań i likwidacja szkód komunikacyjnych i na osobie

Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy merytorycznej, staliśmy się specjalistami, którzy oferują skuteczne prawne wsparcie w temacie likwidacji szkód. Nasze działania polegają na egzekwowaniu terminowego i właściwego działania towarzystw ubezpieczeniowych. Pomoc prawna, jaką możemy zaoferować każdemu klientowi, polega na poprowadzenie likwidacji zaistniałej szkody.

Oferujemy pomoc dla osób ubezpieczonych, które w wyniku nieprzyjaznego zbiegu okoliczności doznały szkody na mieniu. Wykonywane przez nas czynności są zgodne z literą prawa i zmierzają do opracowania procedury likwidacyjnej szkód komunikacyjnych czy majątkowych. W naszych codziennych działaniach wspieramy klienta w sformułowaniu prawidłowych roszczeń wobec towarzystw ubezpieczeniowych na temat konkretnego zakresu szkody.

Nasza Kancelaria jest w stanie podpowiedzieć klientom, w jaki sposób zgłosić szkodę oraz jak prawidłowo monitorować przebieg procedury, mającej na celu jej likwidację. W trakcie współpracy z klientem zapewniamy porządkowanie i kompletowanie wymaganej dokumentacji związanej ze szkodą. Zespół Kancelarii jest w stanie dokładnie i szybko przeanalizować wydane przez ubezpieczycieli decyzje, związane z brakiem możliwości likwidowania konkretnej szkody.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu merytorycznemu potrafimy prowadzić rozmowy z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym oraz składać stosowne zażalenia i reklamacje. Nasze skuteczne wsparcie jest nieodzowne w rozwiązywaniu problemów, związanych z likwidacją szkód, dotyczących umów ubezpieczeniowych, zawartych, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Jestem bardzo wdzięczny Kancelarii Prawnej za pomoc i ich postawę oraz zaangażowanie w powierzone im zadanie. Zatrudniony w Kancelarii adwokat podszedł do mojej sprawy bardzo profesjonalnie i już na pierwszym spotkaniu udzielił mi rzetelnych i wyczerpujących informacji. Dzięki temu ustaliłem, jakie prawa i obowiązki przysługują mi w związku ze staraniem się o odszkodowanie z tytuł wypadku komunikacyjnego. Fachowe doradztwo mecenasa pozwoliło mi na skuteczne rozpoczęcie starań o zadośćuczynienie, które otrzymałem.

Robert G.
Warszawa

Dzięki powierzeniu mojej sprawy tej Kancelarii Prawnej przebiegała ona wzorowo. Zatrudniony tam adwokat dogłębnie rozpoznał moją sprawę, a także wszczął odpowiednią procedurę. Dzięki temu mogłam uzyskać należne mi odszkodowanie, a także skonsultować się w sprawie posiadanych polis ubezpieczeniowych.  Obecnie regularnie korzystam z tej Kancelarii Prawnej i chętnie powierzam im prowadzenie swoich spraw, a także proszę o bieżące doradztwo ubezpieczeniowe. Serdecznie polecam usługi tej kancelarii każdemu klientowi.

Aneta E.
Warszawa

Skontaktuj się z Kancelarią

Lubimy pracować i polecać ubezpieczycieli, którzy nie robią problemów przy wypłacie odszkodowania.

Damian Stegienka reprezentuje UNUM Życie TUiR S.A. Znam się z Damianem od 2016 roku. Jest bardzo zaangażowany w prezentowaniu ubezpieczeń związanych z naszym życiem i zdrowiem. 

Jeśli chcesz zasięgnąć jego porady

Wybrane artykuły dotyczące odszkodowań

CO GROZI ZA POTRĄCENIE PIESZEGO NA DRODZE?

CO GROZI ZA POTRĄCENIE PIESZEGO NA DRODZE?

Czytaj więcej

Przywłaszczenie a kradzież pojazdu – konsekwencje u ubezpieczyciela

Przywłaszczenie a kradzież pojazdu – konsekwencje u ubezpieczyciela

Czytaj więcej

CZEGO ŻĄDAĆ OD UBEZPIECZYCIELA W SZKODACH OSOBOWYCH

CZEGO ŻĄDAĆ OD UBEZPIECZYCIELA W SZKODACH OSOBOWYCH

Czytaj więcej
Skip to content